• Nowy

PI Omnibus

367,77 zł
Brutto

Zapisuj cenę swoich produktów z ostatnich 30 dni. Prowadź swój sklep zgodnie z najnowszą dyrektywą "Omnibus". 

Ilość

Omówienie

Plugin PI Omnibus pozwala na zapisywanie cen produktu z ostatnich 30 dni, przez co pozwala także prowadzić sklep zgodnie z dyrektywą "Omnibus". Nasza wtyczka automatycznie rozpoznaje miejsca na serwisie w których wyświetlane są ceny i dodaje stosowny kod wyświetlający dodatkowe informacje. Produkt nie psuje wyglądu kafla produktu (zabiera tylko kilkanaście pikseli wysokości) oraz jest przyjazny dla klienta. Wtyczka jest w zoptymalizowana do obsługi dużej ilości produktów i kombinacji.

Dzięki tej wtyczce zyskujesz: 

 • Plugin automatycznie wykryje zmiany w wszystkich cenach dostępnych na stronie, to znaczy:
  - Cenach sprzedaży
  - Cenach specyficznych
  - Cenach promocyjnych
  - Cenach kombinacji 

 • Wtyczka wykrywa także zmiany wynikające z importu nowych danych oraz zmiany pochodzące z zewnętrznych integracji, np. z ERP.
 • Moduł wyświetlający najniższą cenę na karcie produktu z ostatnich 30 dni. • Wykres cen dla produktu z ostatnich 30 dni. • W cenie zakupionego modułu jest dożywotnia licencja oraz wsparcie techniczne w przypadku wadliwego działania modułu. Moduł jest w 100% zoptymalizowany do obsługi dużej ilości produktów i kombinacji.
 • Historię cen z każdego dnia zapisaną w osobnych plikach. 

Informacja o sposobie dostawy:

Po zakupie modułu z naszej strony, Twoje zamówienie powinno mieć status “Płatność zrealizowana”. Wtedy na Twojej skrzynce e-mail powinieneś zobaczyć wiadomość zawierającą link do pobrania naszej wtyczki. (Link jest jednorazowy) 

Informacja o instalacji:

Możemy pomóc Państwu w zainstalowaniu oraz obsłudze wtyczki za dodatkową opłatą - 50 złoty. 

pi-omnibus

Opis

Oprogramowanie
PrestaShop
Wersje
2.0

Specyficzne kody

Może także potrzebować

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.