• Nowy

Infinite Scroll PRO

399,00 zł
Brutto

Wyeliminuj stary i niepraktyczny system paginacji stosowany przez PrestaShop. Przystosuj swój sklep dla lepszego UX oraz urządzeń mobilnych!

Ilość

Omówienie

Wtyczka Infinite Scroll eliminuje stary i niepraktyczny system paginacji.

Wersja PRO

Różnica między wersją zwykłą a pro polega przede wszystkim na prędkości ładowania i ogólnym odczuciu podczas scrollowania. W wersji PRO skrypt przygotowujący produkty do wyświetlenia został stworzony tak, by nie posiadał w sobie żadnych niepotrzebnych działań. W porównaniu z domyślnym skryptem Prestashop wtyczka zyskuje mniej więcej 30% lepsze czasy. Dodatkowo dodany jest inteligentny skrypt ładujący w tle, więc ostatecznie bardzo rzadko dochodzi do sytuacji, że trzeba czekać na załadowanie kolejnych produktów.

Dzięki tej wtyczce zyskujesz: 

  • Ulepszone UX: użytkownicy nie muszą czekać na załadowanie całej nowej strony z Twoimi produktami. To rozwiązanie jest bardzo popularne i stosowane m.in przez Google czy Facebook.
  • Poprawna widoczność na urządzeniach mobilnych: dzięki temu modułowi nareszcie Twój sklep PrestaShop będzie wygodny do obsługi poprzez urządzania mobilne!
  • Możliwość ciągłego scrollowania strony zachęca użytkownika do dłuższego pozostania na stronie co generuje większą liczbę konwersji!

infinite-scroll

Opis

Oprogramowanie
PrestaShop
Wersje
2.4.1
Instrukcja
https://docs.google.com/document/d/e/2PACX-1vQVMYN5ukU_MVaGYRUcFNrfZ140phG-jAmK6wJKg-x-j0aVpQVvueYICgzzX_4KWw46rltAlNUYNEhU/pub

Specyficzne kody

chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.